Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ – Smart TV i zi

imazh me definicion të lartë
Dolby + DTS
Procesor me katër bërthama 64-bit
telekomandë Bluetooth e aktivizuar me zë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ – Smart TV Black”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ – Smart TV i zi
Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ – Smart TV i zi

$174,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta