Xiaomi Redmi 10 – Telefon inteligjent 4+64 GB, ekran 6,5” FHD+ 90 Hz, MediaTek Helio G88, Kamera me katër AI 50 MP, 5000 mAh (Versioni ES + 3 vite garanci)

-% 99

$17.999,00 $169,00

Redmi 10 ngre dizajnin e serisë Redmi me një pamje premium duke adoptuar një dizajn elegant dhe elegant të montimit të kamerës me kornizë argjendi. Për të ofruar një kapje të rehatshme në dorë, Redmi 10 arrin të paketojë një bateri të madhe 5.000 mAh nën një trup me trashësi 8,92 mm dhe peshon 1819 g.
Me një shpejtësi të rifreskimit të ekranit prej 90 Hz, Redmi 10 rrit përvojën e shikimit duke e bërë atë një nga telefonat inteligjentë të përballueshëm me një shpejtësi të mirë rifreskimi. Me një ekran dot 6,5 inç FHD+ me një rezolucion prej 1080p, përdoruesit do të shijojnë rrjedhshmërinë e ekranit çdo ditë.
Redmi 10 ngre dizajnin e serisë Redmi me një pamje premium duke adoptuar një dizajn elegant dhe elegant të montimit të kamerës me kornizë argjendi. Për të ofruar një kapje të rehatshme në dorë, Redmi 10 arrin të paketojë një bateri të madhe 5.000 mAh nën një trup me trashësi 8,92 mm dhe peshon 1819 g.
Procesori i tij i përmirësuar i sinjalit të imazhit kap foto me detaje të qarta dhe të qarta. Me një bateri me kapacitet të mirë prej 5.000 mAh, Redmi 10 ju jep energji për më shumë se dy ditë me një karikim të vetëm, ndërsa ofron karikim të shpejtë 18W, karikim të kundërt me tela 9W dhe një karikues të përfshirë prej 22,5W që do t'ju lejojë të vazhdoni. , me më pak kohë të kyçur në prizë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Smartphone Xiaomi Redmi 10 – 4+64 GB, ekran 6,5” FHD+ 90 Hz, MediaTek Helio G88, Kamera katërkëndëshe AI ​​50 MP, 5000 mAh (Versioni ES + 3 vite garanci)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Redmi 10 – Telefon inteligjent 4+64 GB, ekran 6,5” FHD+ 90 Hz, MediaTek Helio G88, Kamera me katër AI 50 MP, 5000 mAh (Versioni ES + 3 vite garanci)
Xiaomi Redmi 10 – Telefon inteligjent 4+64 GB, ekran 6,5” FHD+ 90 Hz, MediaTek Helio G88, Kamera me katër AI 50 MP, 5000 mAh (Versioni ES + 3 vite garanci)

$17.999,00 $169,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta