Xiaomi Redmi 9A – Telefon inteligjent 2 GB 32 GB, Ekran HD 6.53 inç, MediaTek Helio G25, bateri 5000 mAh, Kamera e pasme 13 MP, jeshile

Kamera kryesore 3MP – f/2.2, AF, 74° FOV – Blic i vetëm – Efektet e kaleidoskopit Kamera e përparme 5MP – f/2.2, 83° FOV – Vetëportrete – Diafragmë me pëllëmbë
Bateria 5000 mAh (tipike) Mbështet karikimin 10W Karikues në kuti: 10W
TÜV Rheinland Low Blue Light Modaliteti i leximit me gjeste të ekranit të plotë Përmasat: 164.9 x 77.07 x 9.0 mm Pesha: 194 g Ngjyrat e disponueshme: Gri granit, Jeshile pallua, Blu qielli nano veshje kundër spërkatjes *
MediaTek Helio G25 – Teknologjia e procesit 12 nm – CPU: 8 x A53 @ 2.0 GHz, CPU me tetë bërthama – GPU: PowerVR8320, deri në 650 MHz
Foleja e kufjeve Micro USB 3,5 mm Banda e dyfishtë gatishmërie 4G: – GSM: B2 / 3/5/8 – WCDMA: B1 / 2/4/5/8 – FDD-LTE: B1 / 2/3/ 4/5/7/ 8/20/28 - TDD-LTE: B38 / 40/41 (2535-2655 MHz) SIM e dyfishtë + Slot për MicroSD - Hapësirë ​​ruajtëse e zgjerueshme deri në 512 GB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Redmi 9A – Telefon inteligjent 2 GB 32 GB, Ekran HD 6.53”, MediaTek Helio G25, Bateri 5000 mAh, Kamera e pasme 13 MP, jeshile”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Redmi 9A – Telefon inteligjent 2 GB 32 GB, Ekran HD 6.53 inç, MediaTek Helio G25, bateri 5000 mAh, Kamera e pasme 13 MP, jeshile
Xiaomi Redmi 9A – Telefon inteligjent 2 GB 32 GB, Ekran HD 6.53 inç, MediaTek Helio G25, bateri 5000 mAh, Kamera e pasme 13 MP, jeshile

$99,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta