Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Bluetooth 5.2 Kufje Redmi Buds 3 Kufje gjysmë të brendshme, Kohëzgjatja 20 orë, Kontroll me prekje, Rezistencë ndaj pluhurit IP54, E bardhë

$32,98

Kategori: tag:

Dizajni gjysmë-në vesh, i lehtë dhe i rehatshëm, me peshë vetëm 4,5 g secila, kufjet e para gjysmë-në vesh të Redmi.
Me një çip Bluetooth Qualcomm QCC3040 dhe teknologjinë e re Bluetooth 5.2, Redmi Buds 3 ofron një transmetim më të shpejtë dhe më konstant të zërit.
Kufjet Redmi Buds 3 janë projektuar me mjeshtëri për të përmbushur standardin IP54 për rezistencën ndaj pluhurit dhe ujit (rezistenca ndaj pluhurit dhe niveli 5 i rezistencës ndaj ujit).
Jetëgjatësia ekstra e gjatë e baterisë 20-orëshe Shijoni jetëgjatësinë e baterisë deri në 5 orë me një karikim të vetëm.
Dy mikrofonat me ndjeshmëri të lartë të integruar në Redmi Buds 3, së bashku me teknologjinë Qualcomm cVc për shtypjen e zhurmës dhe anulimin e jehonës, reduktojnë në mënyrë dinamike zhurmën e ambientit dhe minimizojnë jehonat.
Lloji i lidhjes: Pa tel

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufjet Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Bluetooth 5.2 Kufje Redmi Buds 3 Kufje gjysmë të brendshme, Kohëzgjatja 20 orë, Kontrolli me prekje, Rezistenca ndaj pluhurit IP54, E bardhë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Bluetooth 5.2 Kufje Redmi Buds 3 Kufje gjysmë të brendshme, Kohëzgjatja 20 orë, Kontroll me prekje, Rezistencë ndaj pluhurit IP54, E bardhë
Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Bluetooth 5.2 Kufje Redmi Buds 3 Kufje gjysmë të brendshme, Kohëzgjatja 20 orë, Kontroll me prekje, Rezistencë ndaj pluhurit IP54, E bardhë

$32,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta