Smartphone Xiaomi Redmi Note 11 6.43″ FHD + DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 50MP Al Quad Camera, 5000mAh (type), Dual-SIM 4G 128GB Twilight Blue [Versioni global]

[Performancë me efikasitet energjetik me Snapdragon 680 & 33W Fast Charge Pro]: Duke përmirësuar performancën e tij, Redmi Note 11 është i pajisur me një procesor Snapdragon 680 të ngulitur në nivelin 6nm të nivelit të flamurit për të ofruar performancë superiore duke kursyer energji. Për më tepër, Redmi Note 11 ju ngarkon me një bateri me kapacitet të madh 5000 mAh dhe Fast Charge Pro 33W që ju lejon të karikoni baterinë tuaj nga 0-100% në rreth një orë.
[Lëvizje gjithëpërfshirëse dhe e qetë me 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay]: Me një ritëm të shpejtë dhe të qetë të rifreskimit të ekranit 90 Hz dhe shkallën e marrjes së mostrave me prekje deri në 180 Hz, Redmi Note 11 përmirëson përvojën me animacione më të buta dhe tranzicione pa probleme. vonesa, ndërsa prekjet regjistrojnë më saktë prekjet .
[Dizajn elegant dhe modern me stil freskues]: Redmi Note 11 i ri përmban një dizajn elegant dhe modern, ndërsa ofron teksturë të lëmuar dhe ndjesi të shkëlqyer prekjeje. Për të siguruar një kapje të rehatshme në dorën tuaj, Redmi Note 11 paketon një bateri të madhe 5000 mAh brenda një trupi të lehtë 8,09 g të trashë 179 mm.
[Kamera Quad Al 50MP për të kapur çdo detaj]: Redmi Note 11 është i pajisur me një konfigurim 50MP Kamerë Quad Al për të kapur foto dhe video të shkëlqyera pa përpjekje shtesë. softuer përfshirë Night Mode 2.0, Kaleidoscope dhe Vlog Mode, të cilat janë ideale për kapja e fotove ose videove të jetës suaj të përditshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Smartphone Xiaomi Redmi Note 11 6.43″ FHD + DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 50MP Al Quad Camera, Bateria 5000mAh (tip), Dual-SIM 4G 128GB Version Twilight Blue [Global”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Smartphone Xiaomi Redmi Note 11 6.43″ FHD + DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 50MP Al Quad Camera, 5000mAh (type), Dual-SIM 4G 128GB Twilight Blue [Versioni global]
Smartphone Xiaomi Redmi Note 11 6.43″ FHD + DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 50MP Al Quad Camera, 5000mAh (type), Dual-SIM 4G 128GB Twilight Blue [Versioni global]

$181,80

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta