Xiaomi Smart TV P1E 43 inç (UHD, HDR 10, MEMC, Triple Tuner, Android, Prime Video, Netflix, Google Assistant i integruar, bluetooth, HDMI 2.0, USB) [Modeli 2021]

-% 34

$399,00 $263,00

Kategori: tag:

TV LED UHD, rezolucion 4K: 43 inç (108 cm), i sheshtë, 3840 x 2160 piksele
Smart Android TV: Android TV me Google Assistant dhe akses në Google Play Store, 2 GB RAM, 8 GB memorie të brendshme.
Imazhi (HDR 10, MEMC): Gama më e lartë dinamike (HDR) siguron pika më të shndritshme dhe hije më të errëta, duke rritur mprehtësinë, kontrastin dhe ngjyrën e imazhit, duke ju lejuar të shihni më shumë detaje të gjalla se kurrë më parë.
Akordues i trefishtë HD për DVB-S2, DVB-C dhe DVB-T2 me HEVC. Këndi i shikimit 178°
Shërbimet e transmetimit: Prime Video, Netflix, YouTube, Chromecast dhe shumë të tjera
Telekomanda Bluetooth 360° që funksionon nga çdo drejtim; me vetëm një klikim, ju keni akses në Netflix dhe Prime Video
Madhësia duke përfshirë stendë (J x L x F): 967 mm X 613 mm X 215 mm, madhësia me përjashtim të stendës (L x L x F): 967 mm X 564 mm X 88 mm

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Xiaomi Smart TV P1E 43 Inch (UHD, HDR 10, MEMC, Triple Tuner, Android, Prime Video, Netflix, Google Assistant i integruar, bluetooth, HDMI 2.0, USB) [Modeli 2021]”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Xiaomi Smart TV P1E 43 inç (UHD, HDR 10, MEMC, Triple Tuner, Android, Prime Video, Netflix, Google Assistant i integruar, bluetooth, HDMI 2.0, USB) [Modeli 2021]
Xiaomi Smart TV P1E 43 inç (UHD, HDR 10, MEMC, Triple Tuner, Android, Prime Video, Netflix, Google Assistant i integruar, bluetooth, HDMI 2.0, USB) [Modeli 2021]

$399,00 $263,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta