XTVTX 64G USB Flash Drive, USB 3.0 Flash Memory Stick 64GB 4 në 1 OTG Memory Stick i pajtueshëm për iPhone/Tablet/PC me Micro USB 3.0/USB/Andriod/iOS/OTG (e zezë)

$15,99

Kategori: tag:

♥[Flash Drive 4 në 1 USB]: Funksioni tip-C/Micro/iOS/USB 4 në 1, transferon lehtësisht skedarë midis telefonave inteligjentë. Performancë me kosto të lartë dhe cilësi të lartë. për pajisjet i-Phone/i-OS. /android/kompjuter.
♥[Ndaj dhe transfero në çast] Disku i flashit USB 3.0 i telefonit mund të kopjojë ose zhvendosë foto/video/skedarë menjëherë nga telefoni/tableti/OTG/Android; pa kopje rezervë të shërbimit cloud, mund të transferoni drejtpërdrejt foto, video, muzikë, skedarë në rrjetet sociale, Facebook, Twitter, etj.
♥ [Large Storage Capacity]: USB flash drive me kapacitet 64 GB, i projektuar për ruajtjen e përditshme të fotove, muzikës, videove, dokumenteve, etj. në pajisje të shumta. Madhësi të vogla dhe kapacitet të madh ruajtjeje. Dizajn praktik dhe i lëvizshëm, i lehtë për t'u bartur.
♥ [Plug and Play & High Speed ​​Transmission]: USB 3.0 flash drive me çip të cilësisë së lartë siguron transmetim të shpejtë dhe të qëndrueshëm të të dhënave. Karta e kujtesës e jashtme e telefonit celular ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të transferuar skedarë. Mos instaloni asnjë softuer, thjesht futeni atë në portën USB të një kompjuteri ose pajisjeje tjetër për ta përdorur atë.
♥【Siguria dhe inteligjenca】Kriptimi i dosjeve dixhitale dhe funksioni i zhbllokimit të gjurmëve të gishtave mbrojnë privatësinë tuaj në çdo kohë dhe e bëjnë atë të sigurt në çdo kohë, kudo. Mbroni në mënyrë të sigurt të dhënat tuaja pa u shqetësuar se të tjerët do t'ju vjedhin skedarët tuaj. Kursime të menjëhershme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “XTVTX 64G USB Flash Drive, USB 3.0 Flash Memory Stick 64GB 4 në 1 OTG Memory Stick i pajtueshëm për iPhone/Tablet/PC me Micro USB 3.0/USB/Andriod/iOS/OTG (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

XTVTX 64G USB Flash Drive, USB 3.0 Flash Memory Stick 64GB 4 në 1 OTG Memory Stick i pajtueshëm për iPhone/Tablet/PC me Micro USB 3.0/USB/Andriod/iOS/OTG (e zezë)
XTVTX 64G USB Flash Drive, USB 3.0 Flash Memory Stick 64GB 4 në 1 OTG Memory Stick i pajtueshëm për iPhone/Tablet/PC me Micro USB 3.0/USB/Andriod/iOS/OTG (e zezë)

$15,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta