YCQY LEM12 Android 7.1.1 Orë inteligjente 1.6 inç HD me ekran të rrumbullakët me prekje me fytyrë Zhbllokimi me fytyrë Orë inteligjente 3G+32G 5MP+8MP Kamera e dyfishtë 1800Mah Bateria WIFI GPS Smart byzylyk (kafe)

Konfigurim i fuqishëm: Ekran me prekje 1.6" HD, 3 GB + 32 GB memorie të madhe, Kamera e dyfishtë 5 MP + 8 MP, Bateri e madhe 900 mAh + Fusha karikimi 900 mAh, OS Android 7.1.1.
Mënyrat multi-sportive: vrapimi, ecja, çiklizmi, basketbolli, futbolli, pingpong, badminton dhe mënyrat e kapërcimit me litar mbështeten nga gjurmuesi i fitnesit, këto mund të identifikojnë rrahjet e zemrës së ushtrimeve dhe të regjistrojnë të dhëna, më të sigurta dhe efektive.
Menaxheri juaj personal i shëndetit: Monitoruesi i rrahjeve të zemrës në kohë reale mban automatikisht një regjistrim 24-orësh të rrahjeve të zemrës, monitorimi dinamik i rrahjeve të zemrës kujdeset për shëndetin tuaj. Dhe funksioni i alarmit të rrahjeve të zemrës, këto të dhëna do t'ju nxisin të bëni një jetë të shëndetshme.
Kujtesa e njoftimit me shtytje të aplikacionit: Lejo njoftimin si në aplikacion ashtu edhe në telefonin tuaj, në mënyrë që ora inteligjente të dridhet për t'ju njoftuar për njoftimet tuaja hyrëse, thirrjet hyrëse, SMS, bisedën, videot.
Shumëfunksionale: tregu i numrave, cilësimet e desktopit, shfletuesi, kalendar, ora me zile, kamera, galeri, muzikë, regjistrues, moti, kërkimi me zë, njohja e fytyrës, mbrojtja me fjalëkalim, harta, tregu i aplikacioneve, optimizimi i sistemit, ngrini dorën për të ndezur ekranin , numërim hapash, shkrepje në distancë, kontroll muzikor, kërkim në celular.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ora inteligjente YCQY LEM12 Android 7.1.1 1.6 inç HD me ekran të rrumbullakët me prekje me fytyrë Zhbllokimi me fytyrë Ora inteligjente 3G+32G 5MP+8MP Kamera e dyfishtë 1800Mah Bateria WIFI GPS Smart byzylyk (kafe)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

YCQY LEM12 Android 7.1.1 Orë inteligjente 1.6 inç HD me ekran të rrumbullakët me prekje me fytyrë Zhbllokimi me fytyrë Orë inteligjente 3G+32G 5MP+8MP Kamera e dyfishtë 1800Mah Bateria WIFI GPS Smart byzylyk (kafe)
YCQY LEM12 Android 7.1.1 Orë inteligjente 1.6 inç HD me ekran të rrumbullakët me prekje me fytyrë Zhbllokimi me fytyrë Orë inteligjente 3G+32G 5MP+8MP Kamera e dyfishtë 1800Mah Bateria WIFI GPS Smart byzylyk (kafe)

$2.007,69

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta