Orë inteligjente YLPCK me ekran 1.6 inç Telefon 4 GB+128 GB 900Mah Android 10 WIFI GPS Orë inteligjente për burra për Android IOS (B) (A)

Mbështetje për kartën SIM të rrjetit 1:4G, mbështetje Wifi, GSM 850/900/1800/1900, WCDMA B1/B2/B5, TD-SCDMA B34/B39, LTE-FDDB1/B2/B3/B5/B7/B8/ B12/ B17/B20, LTE-TDDB20. 38/B3 9/B40/B41 (100 MHZ)
2: Mbështet videon dhe shkyçjen me fytyrë. kamera HD. Cilësia e imazhit është e qartë dhe e ndritshme, duke regjistruar këto momente të bukura në jetë. Korniza e dyfishtë qeramike dhe guaska e butonit qeramik e bëjnë sinjalin e rrjetit më të mirë, duke mos pasur më frikë nga sinjalet e këqija të rrjetit.
3: Kamera e përparme Një kamerë anësore A përdor kamera 2 megapikselë (2.0 MP) përdor 8 megapiksel (8.0 MP), mbështet videotelefonata në internet, kamera, selfie personale me ndjeshmëri të lartë dhe sensorë të tjerë burimi, kamera është e pasur me ngjyra, e përshtatshme për regjistro video dhe peizazhe
4: IP67 i papërshkueshëm nga uji për jetën e përditshme, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga spërkatjet, monitori i rrahjeve të zemrës nuk është vetëm një orë telefoni, por edhe shoqëruesi juaj i shëndetit. Mënyrat multi-sportive për të mbajtur një trup të shëndetshëm.
5: Funksioni i integruar GPS, kështu që nuk do të humbni kurrë. Mënyrat e larmishme të ushtrimeve, funksioni i ushtrimeve të kohës së lirë, matja e rrahjeve të zemrës, hapometri, kilometrazhi dhe zbulimi i kalorive, gjithmonë shoqërojnë shëndetin tuaj

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Orë inteligjente YLPCK 1.6 inç me ekran 4 GB+128 GB 900Mah Android 10 WIFI GPS Orë inteligjente Men për Android IOS (B) (A)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Orë inteligjente YLPCK me ekran 1.6 inç Telefon 4 GB+128 GB 900Mah Android 10 WIFI GPS Orë inteligjente për burra për Android IOS (B) (A)
Orë inteligjente YLPCK me ekran 1.6 inç Telefon 4 GB+128 GB 900Mah Android 10 WIFI GPS Orë inteligjente për burra për Android IOS (B) (A)

$925,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta