Kartë SIM YLPCK 4G Telefon celular Orë inteligjente 1,88 inç Ekran IPS montim i plotë për të rritur WIFI Thirrje Orë inteligjente mashkullore

Përparësitë: Kartë SIM 4G, ekran i madh me definicion të lartë, IPS 1.9 inç, 360 x 320 P, katër bërthama, memorie e madhe, thirrje të pavarura me kartë, pozicionim, rrjet 4G, WiFi, komunikim i shpejtë dhe i saktë biznesi, ndihmës i mirë për udhëtime jashtë vendit , ndërfaqja e personalizuar e përdoruesit. Ndërfaqja është po aq delikate sa i gjithë uji, i lehtë dhe plotësisht i përditësuar. .
Komunikimi dhe lëvizja: komunikim falas, telefonim direkt, kartë individuale, telefonata, informacione, kontakte, historia e thirrjeve, redaktues i librit të adresave. Vendosni një shumëllojshmëri sportesh, si p.sh. 10 modele të ndryshme lëvizjeje, që synojnë të kënaqin hobi të ndryshëm të fitnesit. .
Kamera: Kamera e përparme HD 720P, mbështetje për video chat, luajtje video, kamera, 5.0 MP COMS, një sensor 500 megapiksel me ndjeshmëri të lartë, shumëngjyrëshe, detaje të plota, por gjithashtu paguani kodin e duhur të skanimit. .
Bateria dhe GPS: Për smart, nevojitet një kapacitet i madh, bateri polimer me kapacitet të lartë 800 mAh, gatishmëri e gjatë. I pozicionueshëm në mënyrë të pavarur, merr sinjale satelitore/GLONASS në kohë reale, trajektore e saktë e navigimit të pavarur. .
Shëndeti dhe argëtimi: monitor profesional, gjithmonë kushtojini vëmendje të dhënave tuaja shëndetësore, të dhëna historike të lehta për t'u parë. Ndërsa lëvizni një shumëllojshmëri argëtimesh, muzikë, video, në linjë, jashtë linje dhe gjithashtu mund të lidhni një kufje Bluetooth për të luajtur.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Telefon me kartë SIM YLPCK 4G Telefon celular Orë inteligjente 1,88 inç Ekran IPS me montim të plotë për të rritur WIFI Thirrje Orë inteligjente mashkullore”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kartë SIM YLPCK 4G Telefon celular Orë inteligjente 1,88 inç Ekran IPS montim i plotë për të rritur WIFI Thirrje Orë inteligjente mashkullore
Kartë SIM YLPCK 4G Telefon celular Orë inteligjente 1,88 inç Ekran IPS montim i plotë për të rritur WIFI Thirrje Orë inteligjente mashkullore

$909,78

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta